Denne web siden bruker cookies, små filer som hjelper til med å øke din opplevelse på våre web sider samt utføre analyser. Ved å søke på vår side godkjenner du vår Cookies policy.
  • Richard Hart

    General Manager
    richard.hart@medlandspain.com
  • Isabel García

    Marketing Director
    isabel.garcia@medlandspain.com
  • Bettina Sloth

    Sales Department
    bettina.sloth@medlandspain.com
  • Viktor Janic

    Sales Consultant
    viktor.janic@medlandspain.com
  • Elena Shulga

    Sales Department
    elena.shulga@medlandspain.com
  • Kirsten Pedersen

    Sales Department
    kirsten.pedersen@medlandspain.com
  • Hillevi Lemetti

    Sales Department
    hillevi.lemetti@medlandspain.com
  • Ida Pernille Jensen

    Sales Department
    ida.jensen@medlandspain.com
  • Theo Kokx

    Customer Relations Specialist
    theo.kokx@medlandspain.com
  • Melanie Van Dragt

    Sales Department
    melanie.vandragt@medlandspain.com
  • Steinunn Fjola Jonsdottir

    Sales department
    steina.jonsdottir@medlandspain.com
  • Carolina Van Impe

    Sales department
    carolina.vanimpe@medlandspain.com
  • Jessie Wilmot

    Sales department
    jessie.wilmot@medlandspain.com
  • Roy Howitt

    Sales department
    roy.howitt@medlandspain.com
  • Angela Reynolds

    Sales department
    angela.reynolds@medlandspain.com
  • Tracey Wallace

    Sales department
    tracey.wallace@medlandspain.com
  • Kaare Strand

    Sales department
    kaare.strand@medlandspain.com
  • Niclas Olofsson

    Sales department
    niclas.olofsson@medlandspain.com
  • Susanne Olofsson

    Sales department
    susanne.olofsson@medlandspain.com
  • Robert Abma

    Sales department
    robert.abma@medlandspain.com
  • Thelma van Arnhem

    Sales department
    thelma.vanarnhem@medlandspain.com
  • Lindy Ravestein

    Sales department
    lindy.ravestein@medlandspain.com
  • Jan Herbots

    Sales department
    jan.herbots@medlandspain.com
  • Eveline Feytons

    Sales department
    eveline.Feytons@medlandspain.com
  • Dorthe Laursen

    Sales department
    dorthe.laursen@medlandspain.com
  • Carsten Larsen

    Sales department
    carsten.larsen@medlandspain.com
  • Carmen Rives

    Sales department
    carmen.rives@medlandspain.com
  • Eduardo Simon

    Aftersales Department
    eduardo.simon@medlandspain.com
  • Henriette von Schilling

    Aftersales Department
    henriette.vonschilling@medlandspain.com
  • Alex Cerezo

    Aftersales Department
    alex.cerezo@medlandspain.com
  • Joëlle Perche

    Aftersales Department
    joelle.perche@medlandspain.com
  • Stephan Kramers

    Aftersales Department
    stephan.kramers@medlandspain.com
  • Olinka Romero

    Receptionist
    olinka.romero@medlandspain.com
  • Lieve Leysen

    Sales Training
    lieve.leysen@medlandspain.com
  • Paul Ingle

    Marketing Assitant
    paul.ingle@medlandspain.com
  • Sesselia Sigurdardottir

    Marketing Assitant
    sesselia.sigurdardotir@medlandspain.com
  • Ana Ñíguez

    Administration Department
    ana.niguez@medlandspain.com
  • Marisa Sánchez

    Administration Department
    marisa.sanchez@medlandspain.com
  • Joaquín Ferrández

    IT Manager
    joaquin.ferrandez@medlandspain.com
  • Rafael Carrasco

    Photographer
    rafael.carrasco@medlandspain.com

MEDLAND SPAIN: Erfaring og faglig kompetanse

Medland Spain er sammensatt av mennesker som har jobbet mange år i eiendomsbransjen. Teamet består av fagfolk fra forskjellige land som alle har et felles mål: å hjelpe folk fra alle land til å finne seg sin ideelle bolig i Spania.

Selskapet har basert sin virksomhet på service og kvalitet når det gjelder utvalg av produkter, presentasjon, kundehjelp og –orientering fra call center, ledsagning på visning for å få førstehåndskunnskap om boligen, samt ettersalgstjenester.

Det er vårt ønske at en ellers komplisert prosess som det å kjøpe bolig i utlandet ofte kan være, blir en profesjonell, behagelig og velorganisert prosess hvor vi yter god service og unngår enhver form for press, samtidig som vi tilbyr førsteklasses juridisk og finansiell garanti. Vi tar det for gitt at våre kunder har både evner og kriterier til å ta intelligente avgjørelser selv, vi ønsker kun å bidra til at kundene får all den informasjon som trengs for å ta den riktige avgjørelsen. Alle som har muligheten til å kjøpe seg en kvalitetsbolig i utlandet har på en eller annen måte hatt suksess i livet og vil derfor forvente av Medland et høyt servicenivå.

Våre tjenester

I Medland-katalogen vil du kun finne boliger som oppfyller de strengeste kvalitetskrav og som i tillegg holder et høyt nivå når det gjelder design. Vi har valgt ut de aller beste bomulighetene med privilegert beliggenhet. Vi selger verken pantsatte boliger i dårlig stand eller annenrangsboliger i overutbygde områder med lav kvalitet. Vi foretrekker å selge mindre, men heller alltid ha fornøyde kunder.
Vi bruker fotografier med høy kvalitet, detaljerte beskrivelser og korrekt informasjon. Vår web-side er alltid oppdatert med priser tilgjengelig i forskjellige valutaer etter dagens kurs. Skulle du ønske mer informasjon om boliger du er spesielt interessert i, så er det bare å kontakte oss. Det er helt uforpliktende.
I en verden hvor bruk av ny teknologi gjør det mulig å være kun et klikk fra våre kunder, er det vår plikt å svare så raskt som mulig på de henvendelsene vi mottar. Vårt call center garanterer det. Vi sender deg informasjonen du ber om på en rask og effektiv måte. Vi ønsker ikke at våre kunder skal tape tid på å vente.
Den beste måten å bli kjent med eiendomstilbudet i Spania på er å besøke oss. Vi tar hånd om alt: vi kan hjelpe deg med reisebestilling, vi henter deg på flyplassen om du ønsker det, og vi følger deg på visningen av boligene du selv har valgt ut på forhånd. Vi liker innledningsvis å ha et møte med kunden for å få bekreftet de kravene han eller hun måtte ha. På denne måten kan vi lettere velge ut de boligene som oppfyller slike krav. Besøkene pleier å være korte, derfor er det viktig å utnytte tiden så godt som mulig.
Dersom du finner en bolig du liker, kan vi hjelpe deg gjennom kjøpsprosessen. Vi kan forhandle med eier eller entreprenør, koordinere advokathjelp (Medland anbefaler alltid å bruke en uavhengig advokat som kan ha oppsyn med kjøpsprosessen), gi deg råd om de beste mulighetene, og hjelpe deg med å opprette en bankkonto eller andre behov du måtte ha.
Fra det tidspunkt du bestemmer deg for å reservere en bolig og til du mottar nøklene og kan begynne å ha glede av den, tar vi det fulle og hele ansvar for prosessen. Vi hjelper deg gjennom de forskjellige prosedyrene, vi bistår deg med å skaffe dokumenter som er nødvendige i Spania, slik som for eksempel NIE- nummer (identifikasjonsnummer for utlendinger), påkrevd for å gjennomføre kjøp. Vi følger deg til Notarius Publicus og sjekker boligen sammen med deg for å forsikre oss om at du er fornøyd med den. Dersom boligen er under oppføring eller på bestilling, sørger vi for å ta bilder av byggeprosessen og etterse at alt gjøres i henhold til avtalen.
1Et produktutvalg i særklasse»
2En møysommelig og effektiv presentasjon av boligen»
3Rask tilbakemelding på henvendelser»
4Visningsturer»
5Bistand ved kjøp»
6Ettersalgstjenester»

BOLIGSØK

SØK

Finner du ikke det du leter etter?
Bruk vår Avansert boligsøk »

NYHETSBREV

Få gratis nyhetsbrev med boligtilbud

Ja, jeg har lest og godtar personvern og databeskyttelse.
KLIKK HER
Få din gratis Spaniaveileder